درباره من

بیش از یازده سال تجربه در زمینه گرافیک (طراحی و ادیت)

تدرس در آموزشگاه های متعدد

میزان تحصیلات: کارشناسی ارشد

اینستاگرام
وب سایت:
تلگرام:

هدف و بیوگرافی

بیش از یازده سال، سابقه کار در حوزه گرافیک و تدریس در آموزشگاه های گوناگون، سبب شد که بدنبال، انتقال علم و تجربیات شخصی خود، به هنرجویان و علاقمندان قدمی بزرگ بردارم. با توجه به اینکه هنرجویان متعددی را در دوران کاری خود داشته ام، دغدغه های علاقمندان را در زمینه ی آموزش به خوبی درک کردم و تمام تلاشم بر این بوده که آموزش ها کاملا کاربردی، بازار محور، ساده و بدور از تکلّف و زیاده گویی ولی در این حال علمی و اصولی باشد. در آموزش صداقت را سر لوحه قرار دادم و نکات و تکنیک های که در سنوات کاری خود به مرور بدست آورده بودم را به هنرجویان ارائه کردم تا بتوانند مسیر رشد و ترقی خودشان را کوتاه کنند. متاسفانه مطالب آکادمیک در این حوزه کاربرد چندانی در بازار کار نداشته و بسیاری از فارغ التحصیلان، در هنگام ورود به بازار کار خلاء بسیاری در دانسته های خود، خصوصاً دانش نرم افزاری دارند که سسب عدم موفقیت آنان در کسب درآمد می گردد.

یادگیری نرم افزار و تکنیک های طراحی یا ادیت، به تنهایی برای کسب درآمد کافی نبوده و باید شخصی که تجربه عملی در زمینه کار و انجام پروژه های گوناگون را داشته است، مسیر صحیحی را در زمینه بازاریابی تخصصی حوزه گرافیک، تعامل با کارفرما، نحوه ی اخد دستمزد، تحویل پروژه و تبدیل یک کارفرما به چندین مشتری دیگر را به هنرجوی خود آموزش دهد، شخصاً در شبکه های اجتماعی خود به شکل vip در قالب لایو ها و آموزش های تخصصی در زمینه انتقال تجربه، تمامی نکات لازم را در این امور به هنرجویانم تدریس می کنم، که بتوانند بعد از یادگیری تکنیک ها و دانش نرم افزاری، در بازار کار موفق باشند و دانش آن ها سبب کسب درامد شود.

سوابق کاری:

مدیریت تیم فریلنسری برند شخصی خود و همکاری با بیش از ده برند تخصصی فروش جواهر با مدیریت ایرانیان مقیم امریکا و کانادا دز زمینه ی ریتاچ صنعتی به شکل اختصاصی ریتاچ جواهر.

ریتاچ صنعتی در شاخه مدلینگ و فروش آنلاین پوشاک با مدیریت ایرانیان مقیم امریکا

پذیرش کلیه ی امور طراحی و ادیت شرکت های گوناگون داخلی به شکل قراردادهای سالیانه

مشاوره گرافیکی به برند های مختلف داخلی و خارجی در ارائه ی صحیح خدمات و محصولات خود

تدریس در آموزشگاه های متعدد به شکل حضوری و آنلاین

میزان تحصیلات:

کارشناسی ارشد

ارسال پیغام