ما که هستیم

بهنام گرافیکس برند شخصی بهنام رمضانی است.

ایشان مدیریت تیم فریلنسری خود را با مجموعه ای از طراحان و ادیتورها به عهده دارد، و شخصاً به عنوان مدرس، گرافیست، عکاس آزاد و تولید کننده محتوای گرافیکی فعالیت می کنند.

آموزش های ما

به آموزش هنرجویان در حوزه ی گرافیک (طراحی و ادیت) به شکلی کاملاً تخصصی می پردازیم. در کنار آموزش های علمی به انتقال تجربه در زمینه بازاریابی تخصصی حوزه گرافیک، تعامل با کارفرما، نحوه ی اخد دستمزد، تحویل پروژه و تبدیل یک کارفرما به چندین مشتری دیگر، آموزش های حرفه ای را به هنرجویان ارائه می کنیم.

داستان شروع آموزش ها

بیش از یازده سال، سابقه کار در حوزه گرافیک و تدریس در آموزشگاه های گوناگون، سبب شد که بدنبال، انتقال علم و تجربیات شخصی خود، به هنرجویان و علاقمندان قدمی بزرگ بردارم. با توجه به اینکه هنرجویان متعددی را در دوران کاری خود داشته ام، دغدغه های علاقمندان را در زمینه ی آموزش به خوبی درک کردم و تمام تلاشم بر این بوده که آموزش ها کاملا کاربردی، بازار محور، ساده و بدور از تکلّف و زیاده گویی ولی در این حال علمی و اصولی باشد. در آموزش صداقت را سر لوحه قرار دادم و نکات و تکنیک های که در سنوات کاری خود به مرور بدست آورده بودم را به هنرجویان ارائه کردم تا بتوانند مسیر رشد و ترقی خودشان را کوتاه کنند. متاسفانه مطالب آکادمیک در این حوزه کاربرد چندانی در بازار کار نداشته و بسیاری از فارغ التحصیلان، در هنگام ورود به بازار کار خلاء بسیاری در دانسته های خود، خصوصاً دانش نرم افزاری دارند که سسب عدم موفقیت آنان در کسب درآمد می گردد.

همکاران ما

همراهان مادی و معنوی ما

همکاری با بیش از ده برند تخصصی فروش جواهر با مدیریت ایرانیان مقیم امریکا و کانادا دز زمینه ی ریتاچ صنعتی به شکل اختصاصی ریتاچ جواهر.

ریتاچ صنعتی در شاخه مدلینگ و فروش آنلاین پوشاک با مدیریت ایرانیان مقیم امریکا

پذیرش کلیه ی امور طراحی و ادیت شرکت های گوناگون داخلی به شکل قراردادهای سالیانه

مشاوره گرافیکی به برند های مختلف داخلی و خارجی در ارائه ی صحیح خدمات و محصولات خود

 

بازگشت به صفحه اصلی